Cena: 37,91

Matná,plne kryjúca vnútorná disperzná farba pre cenovo výhodné, vysoko kryjúce vnútorné nátery.

CapaTrend CE

Cena: 58,26

Interiérová umývateľná náterová hmota. Vhodná na natieranie  namáhaných interiérových plôch a stropov nových a renonovaných objektov.

Caparol Extra

Cena: 55,30

Fasádna farba silikátového charakteru, zosilnená siloxanom. Pre kvalitné nátery s vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom,optimálnou ochranou proti vlhkosti, vysokou schopnosťou prepúšťať vodné pary.

Amphisil CE

Cena: 61,23

Fasádna farba na báze akrylátovej disperzie, zosilnená siloxanom. Vysoká chopnosť prepúšťať vodné pary, optimálna ochrana proti vlhkosti.

Muresko plus CE   

Cena: 192

Špeciálna farba na renováciu tepelno izolačných systémov plnená uhlíkovými vláknami.  Vyznačuje sa mimoriadnou ochranou proti poveternostným vplyvom, vysokou voduodpudivosťou, minimálnym sklonom ku znečisteniu... 

CarboSol Compact                

Cena: 61,23

Matná disperzná omietka s pojivami zo syntetickej živice na okamžitú aplikáciu v exteriéri. Obzvlášť vhodná na realizáciu jednotnej štruktúry veľkých plôch disponuje vyrovnanou zrnitosťou. 

Capatect KD

Produkty Caparol

Vysoko kvalitná silikátová omietka na okamžité použitie v exteriéri.

Capatect SI

Vyoko kvalitná silikónová omietka, pre realizáciu dekoratívnych minerálnych omietok. Vhodná pre vonkajšie použitie na všetky nenatreté omietky a betóny a nekriedujúce minerálne a disperzné podklady.

Capatect SH

Silikónová omietka vystužená uhlíkovými vláknami.

Capatect CarboPor Reibputz

CapaStone

Tenkovrstvá omietka v 7 farebných odtieňoch s pojivami zo syntetickej živice,obsahuje prírodný mletý kameň. Vhodná na realizáciu vysoko namáhaných dekoratívnych plôch.

Caparol Lido

Matná disperzná farba s dobrou kryvosťou na aplikáciu v interiéri. Vhodná na natieranie štandardne namáhaných interiérových plôch stien a stropov.

Cena: 74,07

Cena: 29,15

Cena: 83,93

Cena: 74,07

Cena: 62,21

CAPATECT 133

Práškové lepidlo používané na lepenie izolačných dosiek z minerálnych vlákien a na uloženie výstužovej tkaniny na izolačné dosky z minerálnych vlákien.

Cena: 11,62

EPS 181

Práškové lepidlo používané na lepenie izolačných dosiek zateplovacích systémov.

Cena: 9,29

CAPATECT 186M

Práškové lepidlo používané na lepenie izolačných dosiek z polystyrénu a na uloženie výstužovej tkaniny.

Cena: 11,62

CAPATECT 190A

Práškové lepidlo používané na lepenie izolačných dosiek z polystyrénu a na uloženie výstužovej tkaniny.

Cena: 17,30